PPG Industries Turkey
Menu

Yeşilin yeni hali

Başka hiçbir firma Otomotiv üreticilerine,
tedarikçilerine ve Oto Tamir sektörüne
daha fazla sürdürülebilir seçenek sunmuyor.

Otomotiv OEM Kaplamaları

Otomotiv Tamir & Hafif Sanayi

Akıntının ötesinde

Biyosit ve bakır içermeyen, paslanma ve çürüme
önleyici seçeneklerimizle tüm küresel düzenlemelerle
uyumlu ürünler üretiyoruz.

Daha fazla bilgi edin

Çözüm Merkezi

Ham Petrolden, sıvılaştırılmış gazlara
ve rafine akaryakıtlara kadar sınıfının lideri
kaplamalarımız çok geniş bir ürün
yelpazesinde kullanılabilir.

Daha fazla bilgi edin

Evinize daha yakın

Çığır açan renklerimizin yanı sıra,
PPG küresel ağını kullanarak size jet
hızında bir hizmet sunuyor.

Daha fazla bilgi edin

Son Haberler (U.S. – İngilizce)


More News

PPG-RevocoatWS-(1).jpg

PPG Industries, Otomotiv Özel Ürünleri Üreticisi REVOCOAT'ı satın aldı.  

PITTSBURGH, 1 Nisan 2015  - PPG Industries, AXSON Group bünyesinde yer alan ve mastik, ve yapıştırıcı ürünlerinde global bir üretici olan REVOCOAT’ı Nisan ayı itibariyle satın aldığını borsaya bildirdi. Bu satınalma işleminin finansal bilgileri ise gizli tutuluyor.
 
PPG’nin Otomotiv OEM Kaplamalarından sorumlu başkan yardımcısı Cindy Niekamp, “REVOCOAT’ın otomotiv kaplamaları departmanımıza katılmasının otomotiv üreticilerine yapıştırıcı ve mastik tedarik gücümüzü ve teknoloji tekliflerimizi güçlendireceğine inanıyoruz. Böylelikle tüm Dünya’daki otomotiv müşterilerimize daha iyi hizmet vereceğiz.” şeklinde konuştu.
 
Genel merkezi Fransa’da bulunan REVOCOAT, otomotiv yapıştırıcı ve mastiklerinde global bir lider ve müşterilerine geniş bir yelpazede epoksi bazlı ürünler, poliüretan ve su bazlı emülsiyonlar sunuyor. Dünya genelinde 500’den fazla çalışanı olan REVOCOAT, içinde Türkiye'nin de bulunduğu çeşitli ülkelerde 8 adet üretim tesisine ve 1 adet AR-GE merkezine sahip. DAHA FAZLA BİLGİ


Kariyerinizde PPG ile yükselin

131 yıllık PPG geleneği, her gün öğrenmek, her gün yenilenmek, çalışanlarına ve müşterilerine her gün en yeni ve en doğru hizmeti vermeye dayanır. Boyalarımızın kullanıldığı her alana, ürettiğimiz her ürüne ve tanıştığımız herkese yenilik ve inovasyon katıyoruz.

Ticari & Hafif Sanayi boyalarından, dekoratif kaplamalara, paketleme boyalarından, global otomotiv firmalarının OEM boyalarına, oto tamir boyalarından, havacılık kaplamalarına kadar 11'den fazla sektörde, 71 ülkede faaliyet gösteren PPG'de sizin için bir yer bulabiliriz. 

PPG olarak, yeteneği dışarıda değil, kendi içimizde bulmaya inanıyoruz. Bunun için her çalışanımızın gelişimini ve kariyerini en az kendisi kadar önemsiyor, kendilerini geliştirmeleri için tüm imkanları sağlamak için var gücümüzle çaba sarf ediyoruz. PPG’nin bir asırı aşkın süredir devamlı güçlenerek büyümesinin arkasında bu düşünce yer almaktadır.  

Eğer siz de Dünya'nın en yenilikçi ve köklü firmalarından birinde çalışmak, yurtdışındaki farklı birimlerde deneyim kazanmak ve Dünya çapında 40,000'den fazla çalışan ile iş arkadaşı olmak istiyorsanız, sizi de aramıza bekliyoruz. 

İş ilanlarımıza göz atın